אודות

סביבת השינה שלנו היא קריטית לאיכות השינה שנקבל, זה אומר שאפילו הבחירות הכי פשוטות כמו על איזה כרית נניח את הראש או עם איזה שמיכה נתכסה, הם קריטיים לשינה טובה.

החזון שלנו הוא לקחת את מוצרי הפרימיום לשינה ולהנגיש אותם לציבור הרחב. אנחנו מתמקדים בייצור חדשני ומשתמשים בניסיון של מעל ל20 שנה על מנת לשמור את הייצור ברמה הגבוהה ביותר במחיר תחרותי.

אנחנו מאמינים שזו האחריות שלנו לשתף את החזון האקולוגי שלנו ואת מוצרי הפרימיום שלנו עם הלקוחות במחיר תחרותי.

בהשראת הטבע

מיוצר בעבודת יד, באהבה ודאגה

כל התשוקה שלנו הולכת לתוך כל פיסת בד וכל תפר במוצרים על מנת להבטיח שתקבלו את שנת הלילה הכי טובה שאפשר.

מהטבע אליכם

התהליך שלנו

כשהתחלנו לייצר את מוצרי השינה שלנו לראשונה, ידענו שיש לנו נוסחה מנצחת שיכולה לספק חווית שינה הכי טובה שיש. הכל מתחיל בשלב התיכנון, אנחנו בוחרים לעבוד עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר של כל מוצר.

מאינספור המפעלים והספקים איתם אנו עובדים ברחבי העולם, אנו מבטיחים לשמור על האיכות הגבוהה ביותר על מנת להכניס את המוצרים הטובים ביותר שיש אליכם הביתה.

תרומה לקהילה

חברת נומימי מאמינה בתרומה למען הקהילה, אנו משקיעים כספים ומשאבים רבים על מנת לתרום ולהקל על אוכלוסיות אשר צריכות את עזרתנו.

חברתנו תורמת את כלל ההחזרות של מוצרי השינה, כמו כן גם מוצרים חדשים לשלל בתי ספר, עמותות ומקומות אשר נזקקים אליהם.

כך שבכל רכישה שלכם אצלנו באתר אתם גם לוקחים בכך חלק, ובקנייה שלכם אצלנו אתם בעצם עוזרים ומסייעים לילדים בסיכון, ילדים שסובלים מחרדות, ילדים עם אוטיזם ובעיות התנהגות/ויסות חושי.

אנו שמחים לשתף אתכם בחלק מהתרומות שיכלנו לבצע בזכותכם:

המחסן שלנו ברחוב המלאכה 6, חולון. (הגעה בתיאום מראש בלבד)